Iš Covid į CoWin©

Holistinė verslo disciplina, leidžianti vienu metu užtikrinti esamą veiklą ir perorientuoti verslą

Su Laura Gerrits Gedvile ir Vilma Nasteckiene

Nuo 2010 m. padedame įmonėms persiorientuoti iš funkcinio į holistinį verslo modelį, akseleruoti procesus ir auginti pardavimus. Prasidėjusi pandemija paveikė ne tik verslus, su kuriais dirbame, tačiau ir mūsų pačių veiklą. Iš vienos pusės tapome reikalingi kaip niekad, iš kitos pusės susidūrėme su Covid-19 sukelta nežinia.
Norėdami padėti verslams išeiti iš sąstingio, sudėjome kartu su savo klientais išgyventas patirtis į naują verslo paslaugą “Iš Covid į CoWin”. 
Suprantame, kad dabar reikia ne teorinių pasamprotavimų, o realių sprendimų. Reikia idėjų, įrankių ir veiksmų plano, kaip stabilizuoti situaciją, strategiškai įvertinti ateitį ir sutelkiant darbuotojus, tiekėjus, partnerius bei klientus transformuoti verslą.
 
Mūsų 4 profesionalų komanda konkretiems poreikiams adaptuos įrankius bei padės juos įgyvendinti, siekiant sukurti holistinę verslo discipliną ir CoWin strategiją. Visos kelionės metu būsime šalia jūsų ir komandos, kad iškylančius iššūkius įveiktume kartu!

Atpažįstami scenarijai Jūsų įmonėje?


➸ Pakeiskime juos dirbdami kartu

Kas yra holistinė verslo disciplina?

Tai disciplinos infrastruktūra leidžianti ne tik stabilizuoti situaciją, o ir perorientuoti verslą vienu metu, su tais pačiais resursais, holistiniu būdu įtraukiant klientus, tiekėjus ir komandą.

Disciplina yra pagrįsta “Holistic Business Excellence” principais orientuotais į kliento vertės ir pelno didinimą, matuojant end-to-end efektyvumą, o ne atskirų funkcijų užimtumą.

Ši disciplina yra jūsų naujo verslo modelio ašis.

Mūsų sėkmės istorija faktais

Įmonė nuo Karo kambario susirinkimų perėjo į holistinę verslo discipliną. Kasdien įtraukiami klientai ir tiekėjai, bei ieškoma persiorientavimo strategijos, trinant funkcines ribas.

Pakeitėme piniginių srautų valdymą, peržiūrint užsakymų priėmimo ir gamybos planavimo procesą. Tai ženkliai pagerino pinigų srautą.

Nuo pavėluotos pelningumo apžvalgos už praeitą mėnesį, perėjome prie savaitinio pelningumo valdymo planuojant į priekį. Seniau atskiros funkcijos priimdavo sprendimus dėl kaštų, nematant įmonės situacijos, dabar sprendimai dėl kintamų kaštų priimami kartu.

Radome naują paslaugą, kuriai sumodeliavome end-to-end procesą nuo rinkodaros iki pristatymo klientui.

UAB ,,Trukmė" pradėjo savo CoWin kelionę vos prasidėjus Covid ir jau su mentorių pagalba perorientavo veiklą

Mumis pasitiki

Kartu su Jumis pereisime iš Covid į CoWin

1 ETAPAS

LEAN vadovas-19

2 ETAPAS

unnamed

3 ETAPAS

Verslo disciplina Iš Covid į CoWin

Investicija nuo 5.000 iki 15.000 EUR be PVM priklausomai nuo veiklos kompleksiškumo ir norimų pasiekti rezultatų.

Dirbame hands-on įsiliejant į jūsų verslo specifiką. Nuosekliai kartu su vadovų komanda iki galo įgyvendiname naujus verslo sprendimus. 

DUK

Kas jei per mėnesį nespėsime įSIvesti verslo disciplinos?

Dirbame tokiu ritmu kokį gali įsisavinti vadovų komanda. Kadangi dirbsime glaudžiai kartu, planuosimės atsižvelgiant į jūsų situaciją.

ką konkrečiai suteiks verslo mentoriai IR KOKIŲ REZULTATŲ GALIU TIKĖTIS?

Konkrečius rezultatus, kuriuos verslas nori pasiekti derinsime kartu. Pvz. pelningumo valdymas, kokybės iš pirmo karto gerinimas, naujos paslaugos end-to-end proceso sumodeliavimas ir pan.

Mentoriai kartu su jūsų kertine vadovų komanda (2-4 nariai) nagrinės konkrečios įmonės situaciją, tobulins esamą verslo discipliną pateikiant reikiamus rodiklius ir įrankius, klausimais ir ekspertinėmis įžvalgomis prisidės prie sprendimų paieškos, identifikuos naują CoWin strategiją bei vizualizuos jos įgyvendinimą. 

KOKIA KERTINIų vadovų ir mentorių rolė?

Tiek verslo savininkas ir kertiniai vadovai, tiek mentoriai turi įsipareigoti pasiekti kitą verslo disciplinos lygį. 

Mentoriai (nuotoliniu būdu ir vietoje) užtikrina verslo disciplinos įgyvendinimo seką, stebi ir koreguoja jos įgyvendinimo kokybę ir sprendimų priėmimą. Kertinė vadovų komanda (2-4 nariai) ir įmonės vadovas įveda naujos disciplinos turinį į verslą, įtraukiant komandos narius. 

Kuo skiriasi holistinė verslo disciplina nuo karo kambario ir asaichi?

Dažnai Asaichi ar kasdienis vizualus veiklos valdymas yra kuriamas pasitelkiant organizacinę struktūrą, kurioje fokusas yra užtikrinti lokalų skyrių efektyvumą, o ne įmonės kaip verslo sistemos efektyvumą. Jeigu patiriate konfliktą tarp skyrių ir jūsų disciplinoje nėra į klientą, pralaidumą ir pelną orientuotų rodiklių, turite puikų šansą pereiti į kitą vadybos lygį taikant holistinę verslo discipliną. 

Karo kambarys skirtas reakcijai į trumpalaikės krizės atsaką, t.y. susitvarkyti piniginius srautus, persižiūrėti tiekimo grandinės rizikas ir pan. Tai labai padeda trumpuoju periodu. Tačiau karo kambario disciplina nepakeičia funkcinio verslo modelio, kuriame skyriai toliau aklai priima sprendimus nematant verslo kaip sistemos.

Holistinė verslo disciplina yra jūsų naujo veiklos modelio ašis, nes jos dėka įtraukiami klientai, tiekėjai ir jūsų komandos. Išeinama iš lokalių funkcijų komforto zonos į end-to-end vertės klientui kūrimą ir pelno didinimą. 

Nesu iki galo apsisprendęs, AR NORIU TOBULINTI ESAMĄ VERSLO DISCIPLINĄ?

Galima pradėti nuo vienos strateginės mentorystės sesijos, po kurios priimsite galutinį sprendimą. Daugiau apie strateginės mentorystės sesiją sužinokite čia.

© 2020 Holistic Enterprise | Visos teisės saugomos

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.