Apie įmonę:

Paslaugų įmonė:
Darbuotojų skaičius: 3000

Kliento tikslas:

Perkurti veiklos valdymo modelį, kuris užtikrintų didelės įmonės pajėgumą greitai atsigręžti į klientą ir didinti vertės kūrimą. Sukurti vadovų ir komandų discipliną (daily visual management & strategy deployment) orientuotą ne pagal org. struktūrą, o pagal informacijos srautą nuo kliento užklausos iki jos išpildymo.

Pokyčio trukmė:

2018 - 2020 tebevyksta

Pokyčio rezultatai:

Pokytis prasidėjo su aukščiausio lygio vadovais perėjus end-to-end kliento kelionę. Sukurta aukščiausio lygio vadovų kasdienė veiklos valdymo disciplina. PDCA mąstymo ugdymas suteikiant individualią trenerystę kiekvienam vadovui. Sukurta Kauno reg. vadovų ir komandų kasdienė veiklos valdymo disciplina. Toliau kuriama strategijos įgyvendinimo disciplina orientuotą į klientą. Apmokyti vidiniai treneriai vesti sesijas technikams ir vadybininkams. Dar laukia 2 metų kelias iki holistinio įmonės valdymo.

Kliento žodžiais:

Privertė mus-vadovus pamatyti organizaciją kliento akimis ir padėti įgyvendinti drąsius pokyčius, kurie paskatino pakeisti veiklos modelį. Vytautas Turonis generalinis direktorius

Norite sužinoti daugiau? Nepamirškite pažiūrėt ir...

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.