Apie įmonę:

Gamybinė įmonė:

Darbuotojų skaičius: 630

Kliento tikslas:

Sukurti kasdienio veiklos valdymo sistemą (angl. daily management system), keturiuose organizacijos lygiuose, suteikti 4-5 individualias koučingo-mentoringo sesijas kiekvienam vadovui, kurių tikslas išmokyti vadovus spręsti problemas PDCA būdu, mokėti eskaluoti problemas grįstas faktais ir būti treneriais savo komandoms. Paruošti vidinius trenerius perduodant Vadovas – Lean Treneris mokymų programos žinias. . Sukurti strategijos planavimo ir įgyvendinimo infrastruktūrą nuo aukščiausio lygio vadovų iki komandų bei integruoti tikslus ir rodiklius į kasdienes vizualias lentas.

Pokyčio trukmė:

2015 - 2017 metai

Pokyčio rezultatai:

Individualiai PML Lietuva vadovams sukurta programa „Vadovas-Lean Treneris“, kurios metu daugiau nei 70 vadovų susikūrė vizualias Lean lentas savo komandose ir kartu su IMPROVEMENT treneriais vedė realius susirinkimus, taikant veiklos tobulinimo ir koučingo Kata metodiką. Sukurta strategijos planavimo ir įgyvendinimo infrastruktūra (str. planning and deployment) ir nuosekliai įgyvendintas strategijos kaskadavimo planas nuo top vadovų iki komandų.

Kliento žodžiais:

2013 m. pastebėjome, kad nors ir labai geros, bet atskirai sukurtos Lean iniciatyvos buvo paliktos „išgyventi“ pačios sau, nes nebuvo integruotos į kasdienę veiklą ir strategiją. Iš to, kas buvo nuveikta teigiamo, daug kas dingo, neliko dalies gerų praktikų. LEAN yra holistinė vadybos sistema, reikalaujanti kiekvieno vadovo ir darbuotojo disciplinos kurti vertę. Man buvo labai svarbu sukurti strateginį aiškumą ir kasdieninę discipliną organizacijoje. IMPROVEMENT treneriai padėjo nuosekliai įgyvendinti šį pokytį. Rimvydas Pundinas PML fabriko direktorius

Norite sužinoti daugiau? Nepamirškite pažiūrėt ir...

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.