Apie įmonę:

IT paslaugų įmonė:

Darbuotojų skaičius: 292

Kliento tikslas:

Sukurti įmonėje Lean vadybos infrastruktūrą: strategijos planavimą ir įgyvendinimą, kasdienį vizualų veiklos valdymą, procesų tobulinimą ir problemų sprendimą. Taip pat paruošti vidinius Lean trenerius, galinčius palaikyti disciplinas bei įvesti naujus komandos narius į veiklos gerinimą.

Pokyčio trukmė:

2016 - 2018 metai

Pokyčio rezultatai:

Partnerystės metu su vadovų komanda sukurta: strategijos įgyvendinimo planas, sutartos efektyvumo didinimo taktikos, įmonės tikslai susieti su kliento lūkesčiais, nustatyti horizontalūs rodikliai vadovų komandai. Vadovai apmokyti kaskaduoti įmonės strateginius tikslus į savo komandas ir horizontaliai suderinti veiksmų planus. Sukurta kasdienio vizualaus valdymo disciplina visuose lygiuose. Vadovai apmokyti vesti Lean lentos susirinkimus įtraukiant komandą, pasirinkti aktualius rodiklius, leidžiančius identifikuoti procesų kliūtis. Paruošti vidiniai Lean treneriai tęstiniam darbui su vadovų komanda ir Lean kultūros palaikymui. Sukurta problemų sprendimų disciplina, kurios pagalba komandos įgyvendina strateginius tikslus.

Kliento žodžiais:

“Kartais netgi puikus rezultatas nedžiugina, kai žinai, kiek kraujo ir prakaito jis kainavo, todėl svarbu yra kaip optimaliai pasiekti šį rezultatą visiems kartu. Organizacija yra kaip komanda, ir negali pasakyti, kad ji yra neveikli, tačiau kai pradedi kelti klausimą, ar tai yra optimaliausia, tenka keistis patiems. It kol nauji įpročiai nesusiformavę, yra tikrai daug iššūkių, nes juk keičiame kultūrą“ – Arūnas Vizgaitis, UAB „Selteka“ vadovas.

Norite sužinoti daugiau? Nepamirškite pažiūrėt ir...

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.