Apie įmonę:

Prekybos įmonė:

Darbuotojų skaičius: 257

Kliento tikslas:

Sukurti holistinį veiklos valdymo modelį, pagrįstą Lean, TOC ir paslaugų dizaino principais visuose įmonės lygiuose ir valdyboje.

Pokyčio trukmė:

2018 - 2020 metai

Pokyčio rezultatai:

Su Trukmės valdybos nariais ir vadovais sukurta strategijos įgyvendinimo ir kasdienio veiklos valdymo disciplina, kurioje vadovai stengiasi būti treneriais savo komandoms. Kartu su Trukmės valdybos nariais ir vadovais sukurta į klientą orientuota strategijos įgyvendinimo ir kasdienio veiklos valdymo rutina, kurioje vadovai stengiasi būti treneriais savo komandose tobulinant veiklą ir ugdant naujus įpročius. PDCA mąstymo įtvirtinimui buvo teikiama individuali mentorystė, o tolesniam palaikymui apmokomi vidiniai treneriai. Veiklos tobulinimo kelionė tęsiasi.

Kliento žodžiais:

Per karantiną „Trukmė“ pradėjo gaminti tiksliai tiek, kiek reikia, – pagal tuos užsakymus, kuriuos klientas tikrai išsiveš. Taip buvo užtikrintos įplaukos, kad pinigai pasieks įmonės sąskaitą. Dėl „užtikrinimo“ pardavėjams prisidėjo papildomas veiksmas – darkart skambinti klientui pasitikslinti. Tačiau papildomas skambutis dar nieko, palyginti su jų kiekiu per pirmąsias tris karantino dienas. Kovo 16 d., šalyje įvedus karantiną, „Trukmė“ paskambino 3.000 klientų. Tų pokalbių tikslas – užtikrinti, kad bendrovė veikia, priima užsakymus, turi žaliavų jiems įgyvendinti, ir pasiteirauti, kaip sekasi klientams, kuo tiekėjas galėtų padėti. „Visiems 3.000 paskambinome per tris dienas. Pasakėme, kad dirbame, sandėlius turime, gaminti galime, užsakymus priimame. Ir dar – jie turi mūsų paramą, todėl klausiame, ką galime padaryti kartu, kaip galime būti naudingi klientams, padėti jiems dirbti efektyviau ir uždirbti. Galbūt galime iš jų perimti kai kuriuos procesus, gal mums juos atlikti būtų pigiau“, – vardija Tomas Milaknis, „Trukmės“ valdybos pirmininkas. Tokius žingsnius per karantiną lėmė dar pernai pradėti pokyčiai, kai „Trukmė“ perrašė strategiją – pradėjo taikyti holistinio „Lean“ metodus, apribojimų teorijos elementus, ratų sistemų – skirtingų vadovų bendradarbiavimą sprendimams priimti. Vilma Nasteckienė, Laura Gerrits-Gedvilė dėkoja Trukmė ir jos komandai už pasitikėjimą ir atvirą protą dirbti kartu.

Norite sužinoti daugiau? Nepamirškite pažiūrėt ir...

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.