Mūsų rekomenduojami vadybos įrankiai verslui.
Naudok įrankius pakeitus mąstymo paradigmas, kitaip jie neveiks.

Holistiniai vadybos principai yra pamatai, tačiau tau tikrai prireiks įvairių įrankių greitinančių darbo procesus ir sprendimų priėmimą


Nuostabus online įrankis, kuris leidžia pilnai susikurti tokias online lentas, kokių norite. Šiek tiek brangesnis, nei Office 365 and Trello, visgi turi geresnį funkcionalumą ir adaptyvumą.

Sakoma verslas be procesų architektūros yra verslas be ateities. No Magic siūlo puikius procesų modeliavimo ir architektūros sprendimus. Tik nepradėkite modeliuoti procesų nesuvienodinę vadovų komandos mąstymo, nes įrankiai be pokyčio galvoje vertės mažai sukuria.

Dirbtinio intelekto sprendimais, daugiau nei tris metus vystytas verslo valdymo įrankis pagal TOC principus, leidžiantis matyti srauto pralaidumą ir daryti teisingus sprendimus.

CRM ir projektų valdymo sistema. WiseTeam integruoja modernias vadybos praktikas, tokias kaip: KANBAN, SCRUM, A3, SALES PIPELINE ir ITI.

Visiems vadovams nuo HR, kokybės iki CEO, kurie nori vizualizuoti susitarimus dėl procesų, strategijos ar org. struktūros pokyčių. Vos 9 eur per mėnesį, o laiko sutaupo begales.

Kai norite “pasimatuoti” ir suprasti kaip jūsų sprendimai įtakos verslą kaip visumą, galima vizualizuoti juos čia ir sistemiškai  pamatyti savo sprendimų pasekmes. Žinoma teks praleisti laiko prie to, nes dirbtinis intelektas dar čia nesukurtas:).

Komandų nuotolinio darbo bendradarbiavimo platforma. 

Nori sukurti “Mafia offer” klientams, ar tiesiog naują produkto, akcijos brošiūrą ir nenori kreiptis į išorinį dizainerį? Naudokis šia programėle, nes tikrai užtruksi mažiau laiko, nei iki detalių paaiškinti dizaineriui kokio vizualo nori.

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.