Parsisiųsk vieną iš mūsų veiksmingų e-receptų,
padėsiančių rasti jūsų verslo COWIN


'From COVID to COWIN' webinar for Dubai Industrial City July 2020


Sužinok kaip susikurti holistinę verslo discipliną komandoje


Vadybos įrankiai tavo verslui

Holistiniai vadybos principai yra pamatai, tačiau tau tikrai prireiks įvairių įrankių greitinančių darbo procesus ir sprendimų priėmimą


Nuostabus online įrankis, kuris leidžia pilnai susikurti tokias online lentas, kokių norite. Šiek tiek brangesnis, nei Office 365 and Trello, visgi turi geresnį funkcionalumą ir adaptyvumą.

Dirbtinio intelekto sprendimais, daugiau nei tris metus vystytas verslo valdymo įrankis pagal TOC principus, leidžiantis matyti srauto pralaidumą ir daryti teisingus sprendimus.

Visiems vadovams nuo HR, kokybės iki CEO, kurie nori vizualizuoti susitarimus dėl procesų, strategijos ar org. struktūros pokyčių. Vos 9 eur per mėnesį, o laiko sutaupo begales.

Kai norite “pasimatuoti” ir suprasti kaip jūsų sprendimai įtakos verslą kaip visumą, galima vizualizuoti juos čia ir sistemiškai  pamatyti savo sprendimų pasekmes. Žinoma teks praleisti laiko prie to, nes dirbtinis intelektas dar čia nesukurtas:).

Agile ir Lean vadybos principais sukurtas online įrankis, leidžiantis matyti komandos užduotis ir projektų eigą. Nesame tikri kiek jame gali integruoti esminių TOC principų, tad pasistenkite pasimodeliuoti jį taip, kad matyti end-to-end srauto efektyvumą, o ne tik resursų užimtumą.

Nori sukurti “Mafia offer” klientams, ar tiesiog naują produkto, akcijos brošiūrą ir nenori kreiptis į išorinį dizainerį? Naudokis šia programėle, nes tikrai užtruksi mažiau laiko, nei iki detalių paaiškinti dizaineriui kokio vizualo nori.

Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su privatumo politika.